Tap4U

تاپ ترینها برای شما

ترنج "اثر زيباي محسن نامجو"

 به مناسبت پخش آلبوم ترنج محسن نامجو

سلام به همه دوستان عزیز و همیشه صمیمی

بالاخره آلبوم ترنج محسن نامجو به بازار وارد شد  اونم با جابجا کردن خیلی از رکورد های فروش در روزهای اول، چیزی که خود نامجو هم به دلیل سانسور شدید فعالیتهاش شاید تصور نمیکرد !

قبلا هم در مورد نامجو و آثارش مطلب نوشتم و بعضی آهنگاشو برا دانلودتون گذاشتم (در اینجا و اینجا) و به همین دلیل دیگه در این خصوص زیاده گویی نمی کنم و به طرح این مطلب بسنده میکنم که آهنگهای این آلبوم همگی از آهنگهای سال ۸۴ و ۸۵ محسن نامجو هستند با این تفاوت که سعی شده نسبت به اون آهنگهایی که قبلا شنیدید تغییراتی داشته باشه .

در اینجا تنها ۴ نا از آهنگهایی که در ترنج بیشترین تغییرات رو داشتند رو برای دانلود گذاشتم و برای اینکه حق تولید کننده هم پایمال نشه از آپلود سایر آهنگها خودداری میکنم . همچنین یک کلیپ تصویری از نامجو رو هم براتون آماده کردم که عکسش این پایینه و امیدوارم ازش لذت ببرید.

فيلم محسن نامجو

لينك دانلود مستقيم کلیپ تصویری نامجو براي موبايل: Download

لينك دانلود غیر مستقيم کلیپ تصویری نامجو  Download : WMV

آموزش دانلود از این وبلاگ

جلد آلبوم ترنج

لينك دانلود مستقيم آهنگ رو سر بنه به بالین :   Download

لينك دانلود مستقيم آهنگ ترنج :   Download

لينك دانلود مستقيم آهنگ زلف :   Download

 لينك دانلود مستقيم آهنگ در میان جانان :   Download

محسن نامجو 1

مشخصهٔ آثار نامجو « تلفیق » است. او در این باره می‌گوید: «تلفیق از نظر من اپیدمی زمانه ‌است. تلفیق موسیقیایی دو شکل دارد، یکی تلفیق ابزار است، مثلا قرار دادن گیتار در برابر سه تار که چیز جدیدی نیست؛ و دیگری تلفیق گام که تا به حال کمتر در موسیقی ایران به آن پرداخته شده، مثلا کافیست که دو نت از دستگاه شور حذف شود تا به گام بلوز برسیمنامجو در خوانندگی از صداهای نامتعارف نیز استفاده می‌کند. به گفتهٔ خودش این مسأله حاصل این است که به حنجره به عنوان یک ابزار صوتی نگاه می‌کند، و در نتیجه بی آن که در بند سبک‌های خوانندگی باشد، هر صدایی از خود درمی‌آورد

محسن نامجو 2

Born in 1976 in the city of Torbat-e Jaam in the northeastern province of Khorasan, Mohsen Namjoo started his musical training at the age of 12. He studied singing under Nasrollah Nasehpour from 1988 to 1992 in the city of Mashad. Since then, he has composed the soundtrack for a dozen films and many more plays. His voice appears in many of his compositions

محسن نامجو 3

برای اعضای گروه هم یک پست جدید در مورد نامجو آماده کردم که برا ایمیلشون ارسال خواهد شد

محسن نامجو 4

با توجه به اینکه برخی از مطالب جالب Tap4U تنها مختص اعضای گروه خواهد بود

برای عضویت رایگان در گروه Tap4U به آدرس زیر مراجعه کنید

لینک عضویت رایگان

آموزش نحوه عضویت رایگان در این گروه رو میتونید  اینجا مطالعه کنید   

+ نوشته شده در  شنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۸۶ساعت 22:45  توسط فرشید  |